MONITORING AHD + analogowy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kamery AHD

  Kamery AHD są jednym z elementów monitoringu AHD, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości przesyłanego obrazu (HD) przez kabel koncentryczny lub skrętkę UTP na odległość do 500 m. Mogą pracować zarówno w trybie AHD, jak i analogowym – tryb przełączany jest bezpośrednio przez użytkownika. 

  Oferujemy Państwu szeroki wybór kamer AHD, dzięki którym można poprawić jakość uzyskiwanego obrazu z monitoringu. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, co jest zapewnieniem niezawodności i wysokiej klasy. Dostępne w naszym asortymencie kamery AHD, w zależności od marki oraz typu zastosowanych matryc CMOS i procesorów obróbki sygnału DSP, będą posiadały zróżnicowane funkcjonalności, np. redukcja szumów 3D-NR, podbicie czułości Sens-Up, ekranowe menu ze zdalnym dostępem UTC. Wszystkie znajdują zastosowanie w wewnętrznych oraz zewnętrznych instalacjach monitoringu wizyjnego, działając w trybie dzień / noc. Wyróżniają się doskonałą jakością generowanych obrazów (zapewniając płynny obraz) oraz podwyższoną funkcjonalnością i możliwością wszechstronnego zastosowania. Proponujemy zarówno kamery AHD kopułowe oraz tubowe

  Nasz asortyment to szeroki wybór produktów różniących się parametrami. Dzięki temu mogą Państwo dobrać taką kamerę, która spełni oczekiwania w najdrobniejszym nawet szczególe. 

  Kamery AHD mogą być wykorzystane zarówno w nowych instalacjach monitoringu, jak i istniejących już systemach wymagających drobnej modernizacji.

 • Rejestratory AHD
 • Zestawy do monitoringu...

  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy gotowe już zestawy do monitoringu. W każdym komplecie znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia, dzięki którym można zmodernizować istniejącą już instalację monitoringu lub zbudować nową – pozwalającą na uzyskanie obrazu w rozdzielczości HD i FullHD.


  Gotowe zestawy to znaczna oszczędność czasu. Nie muszą Państwo poszukiwać pojedynczych elementów i sprawdzać ich kompatybilności. Zdając się na wiedzę naszych specjalistów, macie pewność prawidłowego funkcjonowania urządzeń. 

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jesteśmy pewni, że znajdą Państwo dla siebie rozwiązanie na miarę potrzeb Waszej firmy.