MONITORING IP SIECIOWY W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kamery IP sieciowe

  Jeśli zależy Państwu na zdalnym monitoringu – bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujecie – kamery IP będą niezastąpione. To rozwiązanie, dzięki któremu możecie kontrolować mienie w każdym momencie.

  Kamery IP to innowacyjne urządzenia nowej generacji. Bazując na cyfrowym standardzie, umożliwiają zapis nie tylko obrazu, ale i dźwięki. Efekt? Widziany i rejestrowany obraz wyróżnia się jeszcze lepszą jakością w porównaniu z analogowymi kamerami przemysłowymi

  Proponujemy Państwu najwyższej klasy kamery IP będące jednym z najbardziej istotnych elementów monitoringu sieciowego. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów. Stanowi to gwarancję doskonałej jakości i niezawodności przez długie lata użytkowania. 

  Nasza oferta to zarówno kamery IP kopułowe, jak i tubowe. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, pozwalają na prawidłową pracę w każdych warunkach – także na zewnątrz. Asortyment obejmuje kamery IP zróżnicowane pod względem rozdzielczości, co pozwoli wybrać opcję dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań. Niektóre urządzenia posiadają wbudowany detektor ruchuautomatyczną przysłonę,audio alarmmikrofon oraz głośnik, a także gniazdo pamięci microSD

  Dlaczego warto zdecydować się na kamery IP?

  - Prostota obsługi.
  - Niezawodność i trwałość.
  - Doskonała jakość obrazu.
  - Możliwość nagrywania obrazu po wykryciu ruchu.
  - Doskonałe parametry techniczne.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą – szeroki asortyment pozwoli na wybór produktu wpisującego się w oczekiwania i wymagania.

 • Rejestratory IP sieciowe